2. El Taşıt Kredisi Hakkında

TEB Cetelem ile satın almak istediğiniz 2. El araçların finansmanı için de Avrupa’nın pazar lideri tüketici finansman şirketi olan BNP Paribas Personal Finance ve Türk Bankacılık sektöründe birçok yeniliğin öncüsü olan saygın ve ayrıcalıklı konumu ile TEB Grubu’nun güvenilirliğini yaşayabilirsiniz.

Tek noktadan iş modeli ile aracınızı almak istediğiniz noktada iken ikinci el taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir, sadece dakikalar içinde krediniz değerlendirilir ve aynı hızla aracınıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylığı sağlayarak ve kredinizle ilgili tüm işlemleri 7/24 online olarak takip etmenize imkan vererek hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar.

TEB Cetelem ikinci el taşıt kredisi ile Hyundai, BMW, BMW Motosiklet, Land Rover, Mini Cooper, Jaguar, Peugeot, Citroen, Kia, SsangYong, Mazda, Opel, Toyota, Ford, Fiat, Nissan, Renault, Dacia, Subaru gibi çok sayıda marka araca anlaşmalı satış noktalarında hızlı ve kolay biçimde sahip olabilirsiniz.

Geniş yetkili satıcı ağımız üzerinden 2. El taşıt kredisi başvuruları yapabilir, düşlediğiniz araca bizimle ulaşabilirsiniz.

TEB Cetelem olarak müşterilerimize 2. El araçlar için de özel finansal hizmetler sunmaktayız. Birçok marka ile anlaşmalı bayilerimiz üzerinden 2. El kredi başvuruları yapabilir, düşlediğiniz araca bizimle ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı bayilerimize ulaşmak için lütfen tıklayınız.

2. El araç kredilerinde model yılına göre uygulanan vadeler ve kullandırılacak maksimum kredi tutarı yüzdelerine ilişkin kriterler aşağıdaki gibidir:

Model Yılı Yaş Maksimum Vade Max. Kredilendirme Oranı
2012 7 12 %70 *
2013 6 24 %70 *
2014 5 36 %70 *
2015 - 2019 4 - 0 48 %70 *

*Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından 25/01/2019 tarihinde yayımlanmış yönetmelik gereğince; bireysel başvurularda araç fatura bedeli 120.000 TL’ye kadar olan araçlar için araç fatura tutarının %70’ine kadar, araç fatura bedeli 120.000 TL üzerinde olan araçlar için ise fatura tutarının 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, üzerinde kalan tutarın ise %50’sine kadar kredi kullanılabilmektedir. Tüzel başvurularda ise araç fatura bedelinin %80'ine kadar kredi kullanılabilmektedir. İkinci el binek araçlarda taşıtın değerinin tespitinde kasko değeri esas alınır.

2. El araçlar için faiz oranı  
3 - 48 ay %3,02

Dilerseniz hemen şimdi online olarak kredi başvurunuzu yapabilir, dilerseniz Yetkili Satıcılarımızı ziyaret ederek aynı kolaylıkla kredinizi alabilirsiniz. Her iki seçenekte de TEB Cetelem’in pratik, hızlı ve güvenli kredi süreci sayesinde prosedürlerle uğraşmadan, hayalinizdeki aracın keyfini sürmeye başlarsınız.

Online Kredi Başvurusu İçin Tıklayın

Yetkili Satıcı Listesine Ulaşmak İçin Tıklayın

İkinci El