Sosyal Sorumluluk ProjeleriTEMA Vakfı Projesi

TEMA Vakfı ile gerçekleştirdiğimiz Sosyal Sorumluluk Projesi ile Belgrad Ormanı’nda 200 kilogram çöp toplayarak çevrenin temizlenmesine katkıda bulunup farkındalık yaratmaya çalıştık.


Bir Dilek Tut Projesi

Bir Dilek Tut etkinliği ile 6 yaşındaki arkadaşımızın yatak odası dileği için çıktığımız yolda hayallerini birer birer gerçekleştiriyoruz. Kardeşleriyle beraber gerçekleştirdiğimiz Darıca Hayvanat Bahçesi ziyaretinde birlikte güzel bir gün geçirdik.


Çorbada Tuzun Olsun Projesi

Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile gerçekleştirdiğimiz Sosyal Sorumluluk Projesi ile evsizlik sorunu ile mücadele eden ihtiyaç sahiplerine yemek dağıtımına destekte bulunarak çalışanlarımızda ve toplumda farkındalık yaratmaya çalıştık.

 

40. İstanbul Maratonu’nda Buldan Vakfı için Koşu

TEB Cetelem Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda Buldan Vakfı için koştu. ‘Kızımız Okuyacak’ Projesi ile başarılı ancak maddi desteğe ihtiyacı olan kız öğrencilerin üniversite eğitimlerine burs sağlamak için bağış toplandı.


Her Çocuk Bir Masal Projesi

Yuva Derneği ile planladığımız ‘Her çocuk bir Masal’ projesi kapsamında 12 gönüllümüz ile Yuva Derneği’nin Ümraniye merkezinde resim çizme ve masal okuma etkinliği gerçekleştirdik. Yaşları 8-12 arası değişen yaklaşık 50 çocuğa etkinlik sonunda bayram hediyeleri verilerek hem eğitici hem de keyifli vakit geçirmelerini sağladık. Ayrıca kodlama sınıfı açılması için de derneğe maddi bağışta bulunuldu.

Umutlu Kutular Projesi

KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) ile planladığımız ‘Umutlu Kutular’ projesi için  hastanede çocuklarının yanında refakatçi kalan ailelere teslim edilmek üzere 400’er adet ürün paketledik.

Bodrum Sağlık Vakfı’na Destek

Bodrum Sağlık Vakfı’na destek olmak için Turgutreis Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek buradaki kardeşlerimize hediye ve lokum dağıttık.

 

Antalya’da Okul Boyanması ve Park Kurulumu

TEB Cetelem olarak TOÇEV ve Eğitim Bakanlığı ile işbirliği yaparak Antalya’da bir ilkokula katkıda bulunduk. Antalya’nın bir köyündeki ilkokulun duvarlarını tüm şirket çalışanlarımızla birlikte boyayıp burada çocukların oynayıp eğlenmesi için oyun parkının kurulumuna destek olduk.


TEB Cetelem’den Bayram Hediyesi

Bir ülkenin geleceğini şekillendiren en önemli unsurlardan birinin eğitim olduğu bilinciyle hareket eden TEB Cetelem çalışanları, 2015 yılı Kurban Bayramı’nda Van Erciş İlkokulu’ndaki öğrenci kardeşlerimize bayram hediyesi olarak gönderdikleri kırtasiye malzemeleri ile okul ihtiyaçlarına katkıda bulundular, çeşitli oyuncaklar ile sevgilerine ortak olma duyarlılığını gösterdiler.

Van'da bir "TEB Cetelem Bilgisayar Laboratuvarı"

Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Van’da bir okulumuza bilgisayar laboratuvarı kurmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Vanlı kardeşlerimizin hem eğitimlerine katkıda bulunmak hem de dünyayı keşfetmelerini sağlayacak bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik. Yapılan araştırmalar sonucunda Van Çaldıran İlköğretim Okulu ile irtibata geçtik. Bilgisayar laboratuvarı kurabilmemiz için bize boş olan bir odalarını tahsis ettiler. Artık Van’daki kardeşlerimiz TEB Cetelem Bilgisayar laboratuvarı’nda kendilerini geliştirme fırsatı buluyor, ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşabiliyorlar.

 

Kaydınız Başarılı

Ana Sayfaya Dön

Hata

Güvenlik kodunu yazınız