Hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere:
Motosiklet Kredisi!

TEB Cetelem taşıt kredisi alanında bilgi ve tecrübeleri ile otomobil sektörüne yatırım yapmaya devam ederken, motosiklet kredisi ile motosiklet tutkunlarının da finansman ihtiyacına çözüm oluyor.

Rüzgarı yüzünde hissetmeyi seven müşterilerimiz, Motosiklet kredisi ile hızlı ve kolay bir biçimde, uygun ödeme seçenekleriyle hayallerindeki sıfır kilometre veya 2. El motosiklete sahip olabiliyor.

En büyük hayaliniz yollarda özgürce hüküm sürebileceğiniz bir motosiklete sahip olmaksa, sizi hayallerinizdeki motosiklete ulaştırırken, bütçenize uygun ödeme planı ve ödeme kolaylığı ile daima yanınızdayız.


TEB Cetelem Motosiklet Kredisi, hızlı ve kolay bir biçimde kredi kullanma opsiyonu sağlayarak, hayallerinizdeki araca en kısa sürede kavuşmanıza destek olur. Tek noktadan iş modeli ile aracınızı almak istediğiniz noktada iken taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir, sadece dakikalar içinde krediniz değerlendirilir ve aynı hızla aracınıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylığı sağlayarak ve kredinizle ilgili tüm işlemleri 7/24 online olarak takip etmenize imkan vererek hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar.

Motosiklet Kredisi!
İlginizi çekebilecek diğer kredi ürünlerimiz:
Ara Ödemeli Kredi!

Tercih ettiğiniz dönemlerde eşit taksit tutarlarınıza ilave olarak ara ödemeler yapabileceğiniz bir araç kredisi ürünüdür.

Ara Ödemeli Kredi
Balon Ödemeli Kredi!

Ödeme planınızdaki son taksidin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir araç kredisi ürünüdür.

Balon Ödemeli Kredi
Esnek Ödemeli Kredi!

Kredi geri ödemelerini tamamıyla gelirinize göre ayarlamanızı sağlayan bir araç kredisi ürünüdür.

Esnek Ödemeli Kredi
Anapara Ertelemeli Kredi!

6 aya kadar sadece faiz, KKDF (Kaynak Kullanımı Destek Fonu) ve BSMV’yi (Banka Sigorta ve Muamele Vergisi) ödeyeceğiniz bir araç kredisi ürünüdür.

Anapara Ertelemeli Kredi
Dönem Periyodlu Toplu Ödemeli Kredi!

3 ayda bir toplu ödemeler şeklinde gelirinize uygun olarak oluşturulabilecek bir araç kredisi ürünüdür.

Dönem Periyodlu Toplu Ödemeli Kredi
Ödemesiz Dönemli Kredi!

Taksit ödemenizin belirli bir dönem sonrası başlamasına olanak sağlayan bir araç kredisi ürünüdür.

Ödemesiz Dönemli Kredi