Hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere:
Ödemesiz Dönemli Kredi!

Taksit ödemenizin belirli bir dönem sonrası başlamasına olanak sağlayan bir taşıt kredisi ürünüdür. Ödemesiz dönem en fazla 3 ay olabilir. Aylık taksit ödemelerinin belirli bir süre ertelenmesine olanak sağlayarak bütçe yönetiminize katkıda bulunur.

NOT: Özel ödeme planları, TEB Cetelem tarafından onay verilmesi durumunda geçerli olacaktır.


TEB Cetelem Taşıt Kredisi, hızlı ve kolay bir biçimde kredi kullanma opsiyonu sağlayarak, hayallerinizdeki sıfır ya da ikinci el araca en kısa sürede kavuşmanıza destek olur. Tek noktadan iş modeli ile aracınızı almak istediğiniz noktada taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir, sadece dakikalar içerisinde dönüş alarak aracınıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylığı sağlayarak, kredinizle ilgili tüm işlemleri 7/24 online olarak takip etmenize imkan vererek hayatınızı kolaylaştırır.

TEB Cetelem Taşıt Kredisi ile Hyundai, BMW, BMW Motosiklet, Land Rover, Mini Cooper, Jaguar, Peugeot, Citroen, Volvo, Kia, SsangYong, Mazda, Opel, Toyota, Ford, Fiat, Nissan, Renault, Dacia, Subaru marka araçlara, anlaşmalı satış noktalarında sahip olabilirsiniz.

Ödemesiz Dönemli Kredi
İlginizi çekebilecek diğer kredi ürünlerimiz:
Taşıt Kredisi!

Kullanmak istediğiniz kredi tutarının, tercih ettiğiniz vadeye göre eşit taksit tutarları halinde ödeme planınıza yansıtıldığı bir araç kredisi ürünüdür.

Taşıt Kredisi
Ara Ödemeli Kredi!

Tercih ettiğiniz dönemlerde eşit taksit tutarlarınıza ilave olarak ara ödemeler yapabileceğiniz bir araç kredisi ürünüdür.

Ara Ödemeli Kredi
Balon Ödemeli Kredi!

Ödeme planınızdaki son taksidin, kredi tutarının belirli bir yüzdesi değerine göre uyarlanmış bir araç kredisi ürünüdür.

Balon Ödemeli Kredi
Esnek Ödemeli Kredi!

Kredi geri ödemelerini tamamıyla gelirinize göre ayarlamanızı sağlayan bir araç kredisi ürünüdür.

Esnek Ödemeli Kredi
Anapara Ertelemeli Kredi!

6 aya kadar sadece faiz, KKDF (Kaynak Kullanımı Destek Fonu) ve BSMV’yi (Banka Sigorta ve Muamele Vergisi) ödeyeceğiniz bir araç kredisi ürünüdür.

Anapara Ertelemeli Kredi
Dönem Periyodlu Toplu Ödemeli Kredi!

3 ayda bir toplu ödemeler şeklinde gelirinize uygun olarak oluşturulabilecek bir araç kredisi ürünüdür.

Dönem Periyodlu Toplu Ödemeli Kredi