Taşıt Kredisi

Hayalinizdeki araca kavuşmak için tercihinize göre TEB Cetelem Taşıt Kredisi ürünlerinden birini seçebilir ya da bütçenize uygun ödeme planını oluşturabilirsiniz. Yetkili satıcınızdaki satış/kredi danışmanı, tercihiniz doğrultusunda arzu ettiğiniz ödeme planlarını size iletecektir.

Taşıt kredinizi kullanırken Avrupa’nın pazar lideri tüketici finansman şirketi BNP Paribas Personal Finance’in ve Türk bankacılık sektöründe birçok yeniliğin öncüsü olan, saygın ve ayrıcalıklı konuma sahipTEB Grubu’nun güvenilirliğini TEB Cetelem ile yaşayabilirsiniz.

Uluslararası finansal piyasalarda oldukça deneyim sahibi olan bu iki büyük gücün verdiği profesyonellik anlayışı ile TEB Cetelem, konusunda uzman ekibiyle taşıt kredisi ve sigorta ürünleri sunar.

TEB Cetelem Taşıt Kredisi, hızlı ve kolay bir biçimde kredi kullanma opsiyonu sağlayarak, hayallerinizdeki sıfır ya da ikinci el araca en kısa sürede kavuşmanıza destek olur. Tek noktadan iş modeli ile aracınızı almak istediğiniz noktada taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir, sadece dakikalar içerisinde dönüş alarak aracınıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylığı sağlayarak ve kredinizle ilgili tüm işlemleri 7/24 online olarak takip etmenize imkan vererek hayatınızı kolaylaştırır.

TEB Cetelem Taşıt Kredisi ile Hyundai, BMW, BMW Motosiklet, Land Rover, Mini Cooper, Jaguar, Peugeot, Citroen, Volvo, Kia, SsangYong, Mazda, Opel, Toyota, Ford, Fiat, Nissan, Renault, Dacia, Subaru marka araçlara, anlaşmalı satış noktalarında sahip olabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Ürünlerimiz:

  • Klasik Taşıt Kredisi
  • Ara Ödemeli
  • Balon Ödemeli
  • Esnek Ödemeli
  • Anapara Ertelemeli
  • Dönem Periyodlu Toplu Ödemeli
  • Ödemesiz Dönemli

Dilerseniz hemen şimdi online olarak kredi başvurunuzu yapabilir, dilerseniz Yetkili Satıcılarımızı ziyaret ederek aynı kolaylıkla kredinizi alabilirsiniz. Her iki seçenekte de TEB Cetelem’in pratik, hızlı ve güvenli kredi süreci sayesinde prosedürlerle uğraşmadan, hayalinizdeki aracın keyfini sürmeye başlarsınız.

Online Kredi Başvurusu İçin Tıklayın
Yetkili Satıcı Listesine Ulaşmak İçin Tıklayın
Online Başvuru