TEB Cetelem | Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sayın Kullanıcı, TEB Finansman A.Ş. kurumsal web sitesini, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilir, şirketimize ait her türlü kurumsal bilgiye erişebilirsiniz.

Sitemizi kullanırken kişisel bilgilerinizin Şirketimizle paylaşılması halinde ise bu bilgiler, veri sahibinin izni bulunmadıkça veya yasal zorunluluklar gerektirmedikçe 3. kişiler ile paylaşılmayacak ve en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımız kapsamında korunacaktır.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata ve/veya kesinti oluşması halinde, bilgi naklinde gecikme olması durumunda, virüs saldırısı halinde, erişim problemleri sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve ziyandan TEB Finansman A.Ş. sorumlu değildir.

TEB Finansman A.Ş. üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı TEB Finansman A.Ş. tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Şirketimizde saklıdır.  Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden TEB Finansman A.Ş.’ nin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Bu internet sitesinde yer alan kayıtlar, yürürlükteki mevzuat ve 3. kişi ve kurumlardan alınan bilgileri de içerecek şekilde meydana getirilmiş olup, Şirketimiz 3. kişilerin sağladığı bilgilerin kesinliğini, doğruluğunu garanti etmediği gibi Şirketimizin herhangi bir değerlendirmesini de içermemektedir. Bu kayıtlar hiçbir şekilde kişiyi ticari ve mali açıdan herhangi bir karara, değerlendirmeye yönlendirme yahut tavsiye amacını taşımamaktadır. Şirketimiz mevzuatta gerçekleşebilecek değişiklikler sonucu oluşabilecek farklılıklardan da sorumlu değildir.

Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle her zaman https://www.tebcetelem.com.tr/iletisim/bize-ulasin/ sayfasında detaylı olarak belirtilen kanalları kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

TEB Finansman A.Ş.’ ye ait bu internet sitesinin kullanım koşullarını, Gizlilik Politikamız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde belirlenen yasal uyarı ve bilgilendirmeleri aşağıda bulabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca verisi işlenen kişilere aşağıdaki haklar tanınmaktadır;

  • Kişisel verilerini işlenip işlenmediğini öğrenme
  • Kişisel verileri işlenmiş ise bunlara ilişkin bilgi talep etme
  • Kişisel verilerinin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme
  • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı 3. kişileri bilme
  • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme
  • Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme
  • Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi ya da yok edilmesi halinde bu işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı 3. kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtası ile analiz edilmesi sureti ile kişinin kendi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme
  • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğraması zararın giderilmesini talep etme


Şirketimizin Kamuoyu Aydınlatma Platformuna yaptığı özel durum açıklamalarına https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bilgileri/ozet/2147-teb-finansman-a-s linkinden erişebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Kişisel Verilere İlişkin Hak Kullanım Formu

Çerez Politikası

Kaydınız Başarılı

Ana Sayfaya Dön

Hata

Güvenlik kodunu yazınız