Kredi Koruma Hayat Sigortası

TEB Cetelem, hayattaki beklenmedik durumlara karşı sizi güvence altına almayı ve araç satın alırken gönül rahatlığı ile kredi kullanma kolaylığını sunuyor!

Kredi Koruma Hayat Sigortası, sizi istem dışı işsizlik, vefat, geçici iş göremezlik gibi başınıza gelebilecek beklenmedik durumlarda oluşabilecek maddi sıkıntılara karşı korur.

Kredi Koruma Hayat Sigortası ile geri ödemelerinizi kredi vadeniz boyunca garanti altına alabilirsiniz. Üstelik kredi ve sigorta ürününüzü tek bir ödeme planı altında birleştirerek bütçe yönetiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Vefat, istem dışı işsizlik veya geçici iş göremezlik gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda ortaya çıkabilecek finansal güçlüklere karşı güvence sağlayan Kredi Koruma Hayat Sigortası, bu durumlar karşısında kredi bakiyenizi, önceden belirlenmiş aylık kredi taksit süresi boyunca ve limitler dahilinde ödemenize olanak sağlar.

Avantajları Nelerdir?

  • Kredi geri ödemeleriniz esnasında beklenmedik bir sorunla karşılaşırsanız TEB Cetelem Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü devreye girerek teminatlar dahilinde kalan kredi borcunuzu güvence altına alır
  • Basit ve hızlı başvuru süreci vardır
  • Kredi taksitlerine aylık ilave edilen küçük tutarlarla ödeme kolaylığı sağlar
  • Kredi süresi boyunca yenileme gerektirmez
  • Hem bireysel hem de tüzel müşteriler yararlanabilir

Kredi Koruma Hayat Sigortası dokümanına buradan ulaşabilirsiniz.