TEB Cetelem | Faaliyet Alanları ve Markalar

Faaliyet Alanları ve Markalar

TEB Cetelem, işbirliğinde bulunduğu markaların yetkili satıcılarında hızlı ve kolay finansman hizmeti veren, yüksek teknolojik sistem altyapısıyla donatılmış, taşıt kredisinde uzman bir finansman şirketidir.

TEB Cetelem, BMW, BMW Motosiklet, Citroen, DS, Hyundai, Jaguar, Kia, Land Rover, Mini, Opel, Peugeot, Suzuki ve Volvo markalarına ait anlaşmalı yetkili satıcılarda hizmet vermektedir. TEB Cetelem taşıt kredisi kullanabileceğiniz yetkili satıcı listesine ulaşmak için tıklayınız.

Borusan Otomotiv Premium         

Borusan Otomotiv yetkili satıcılarında Borusan Otomotiv Premium, Hyundai yetkili satıcılarında Hyundai Kredi; Peugeot, Citroen, DS ve Opel yetkili satıcılarında PSA Finans; Volvo yetkili satıcılarında Volvo Car Finance ve Kia yetkili satıcılarında TEB Cetelem markaları adı altında finansman hizmeti sağlayan TEB Cetelem, işbirliğinde bulunduğu markalarla yarattığı sinerji ile müşteriler için yalnızca bir tüketici finansman şirketi olmakla kalmayıp; üreticiler, distribütörler, bayiler ve sürücüler de dahil olmak üzere sektörün tüm oyuncuları için bir iş ortağı konumundadır.

TEB Cetelem, taşıt kredisi konusundaki tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, bunu yaparken dünyanın en güçlü bankalarından biri olan BNP Paribas deneyimi ve güvencesi ile müşterilerinin yanında olmayı en büyük görevi olarak benimsemiştir. Bütçeye uygun ödeme seçenekleri ve ürün çeşitliliği ile sıfır ve ikinci el otomobiller, motosikletler için taşıt kredisi ve ödemeleri ve aracı güvence altına alacak sigorta ürünleri sunmaktadır.

Kredi ürünleri ve sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi alarak avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Kaydınız Başarılı

Ana Sayfaya Dön

Hata

Güvenlik kodunu yazınız