Büyük Kolaylık: KaskoKredi!

Şimdi hayallerinizdeki aracı satın alırken yaptıracağınız kaskonun tutarını da kredi vadeniz kadar vadelendirme şansınız var. TEB Cetelem'in sağladığı bu büyük kolaylık sayesesinde kaskonuzu istediğiniz sigorta şirketinden istediğiniz süre için satın alın, ödemelerini kredi taksitlerinize dahil ederek krediniz bitene kadar yorulmadan ödeyin.

KaskoKredi ürünüyle satın alacağınız otomobilin kasko primlerini da kredi ödeme planınıza dahil ederek bütçenizi sarsmadan hem kredi hem kasko sahibi olabilir, aracınızı TEB Cetelem ile güvence altına alabilirsiniz.

TEB Cetelem taşıt kredisi, hızlı ve kolay bir biçimde kredi kullanma opsiyonu sağlayarak, hayallerinizdeki sıfır veya ikinci el araca en kısa sürede kavuşmanıza destek olur. Tek noktadan iş modeli ile aracınızı almak istediğiniz noktada iken taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir, sadece dakikalar içinde krediniz değerlendirilir ve aynı hızla aracınıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca ödeme kolaylığı sağlayarak ve kredinizle ilgili tüm işlemleri 7/24 online olarak takip etmenize imkan vererek hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar.

Kasko Kredi